Kategorie

5L Parafínový Vosk Ohřívač Hand SPA Wax Terapie Stroj -Parafín na Obličej, Ruce, Nohy A Vlasy Odstranění Léčba Salon

Nové

102.15 Kč

129.31 Kč

-21 %

Skladem

Štítky: ohřívač vosku, parafín, elektrické ohřívače, ruční ohřívač, bikini vosk, parafín, detox, korzet pro tlusťocha, automatické vlasy odstranění stroj, petrolej ohřívač auto.

Existují různé příchutě, vosku, prosím, zanechte vzkaz na nás, pokud budete potřebovat specifické chutě. Nebo budeme posílat náhodné (Budeme posílat vosk nebo parafínový ohřívač, dle vašeho výběru) 5L Parafínový Vosk Ohřívač Hand SPA Wax Terapie Stroj -Parafín na Obličej, Ruce, Nohy A Vlasy Odstranění Léčba Salon Funkce: Získejte hladké, zdravě vypadající pleť s true glow by Conair vyhřívaný vosk náplň. Ideální pro použití s true glow by Conair parafínové lázně, vosk aloe vera vyhlazuje a zjemňuje pokožku na rukou, loktech a patách. Stačí ponořit ruku, loket, nebo pata několikrát vytvořit vosk pokrývající, pak odstraňte vosk odhalí měkčí, hladší pokožku okamžitě. Předmluva přečtěte si Prosím tento návod k obsluze před použitím stroje. Přečtěte si používání produktu,metody údržby a upozornění při používání stroje. Zkušební teplota před použitím vosku,použijte ji, když teplota je vhodná. Pomocí Metody Parafín léčba Dát stroj na ploché psací stůl. Zvednout víko,vložte parafínový vosk do stroje,zavřete víko. Připojení k napájení,stiskněte tlačítko přepnout do 70℃,stroj začne pracovat poté, co se červené světlo rozsvítí. Push the botton přepnout do 55 ° c pro vytápění zachování kdy parafín roztaje,zkontrolujte teplotu před použitím vosku,použijte ji, když teplota je vhodná. Očistěte kůži před léčbou. Použijte kartáč rovnoměrně mazanice na parafín na kůži;trhat vosk lehce po parafín je sušené. Použijte speciální čistící prostředek, k čištění zbytků vosku ve stroji po použit.

Zátky Typu EU, USA, AU
Původ KN(Původu)
Velikost 31*24*15cm
Použití pro Obličej, Podpaží, Bikiny, Tělo
Napětí 220V-240V/50HZ
Funkce Terapie, Obličej,Ruce,Nohy A Depilace
Uvnitř Velikost 26*19*10 CM
Teplota 55~70C
Funkce
Hmotnost 1.6KG
Značka VamsLuna
Typ Ohřívače Parafínu
Depilační Vosk 300g
Komoditní Certifikace Kvality ce
Kapacita 5L
Doba ohřevu 20-30 minut
Číslo Modelu FUN0915

Napsat recenzi

5L Parafínový Vosk Ohřívač Hand SPA Wax Terapie Stroj -Parafín na Obličej, Ruce, Nohy A Vlasy Odstranění Léčba Salon

5L Parafínový Vosk Ohřívač Hand SPA Wax Terapie Stroj -Parafín na Obličej, Ruce, Nohy A Vlasy Odstranění Léčba Salon

Existují různé příchutě, vosku, prosím, zanechte vzkaz na nás, pokud budete potřebovat specifické chutě. Nebo budeme posílat náhodné (Budeme posílat vosk nebo parafínový ohřívač, dle vašeho výběru) 5L Parafínový Vosk Ohřívač Hand SPA Wax Terapie Stroj -Parafín na Obličej, Ruce, Nohy A Vlasy Odstranění Léčba

Související produkty

Produkt byl úspěšně přidán k porovnání produktů!