Kategorie

ARBOREA AP čína 10" ČINEL

Nové

732.73 Kč

Skladem

Štítky: arborea činel, arborea dragon, arborea čína činel, crash činel, arborea duch, arborea čína, činely stojan, 8 splash, činel, ARBOREA.

O nás:

Jin Sheng Yuan se specializuje na hudební nástroje a příslušné doplňky. Hlavními produkty jsou elektrická kytara,elektrická basa,bicí sady, housle, violoncella ,kontrabas a další. Existuje více než 200 druhů, které jsou převážně vyváženy do více než 100 zemí a regionů, jako je Severní Amerika, Jižní Amerika, Evropa, Oceánie, Asie, Afriky a tak dále.Naše továrna má vynikající výzkumné a vývojové oddělení,ve kterém existuje mnoho zkušených odborných pracovníků.Jsme také využít pokročilé dovážená zařízení a moderní řídící technologie, výzkum, vývoj a výrobu mnoha řada nových produktů každý rok, které dokonale splňují mezinárodní normy a má prošel ISO9001 certifikace systému jakosti.

Produktové novinky:

Hudební kvalita: ostrý, centralizované, rychlé ozvučení, čistý, silný výbušnou sílu, světlo, zvuk činel vlastní zvukový efekt rozbité brýle. Hudební styl:populární, rock, latina ,jazz. Aplikace: je vhodný pro profesionální výkon. Tam jsou manualcheck zvuk jámy na povrchu,který je vyroben pomocí ruční výprask s elegantní vzhled.

Záruka A Údržba:

Všechny položky jsou kontrolovány před odesláním. Kupující může požádat o výměnu do 7 dnů od obdržení výrobku.Kupující by měl vrátit výrobek v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat.Žádné náhrady nebo náhrady, dokud jsme obdrželi vadný položek a potvrdit problém/problém.

Značka ARBOREA
Průměr (cm) 20-30cm
Nástroje činel
Číslo Modelu čína 10'
Tón Číslo 10
Hmotnost (kg) 0.25

Napsat recenzi

ARBOREA AP čína 10

ARBOREA AP čína 10" ČINEL

O nás: Jin Sheng Yuan se specializuje na hudební nástroje a příslušné doplňky. Hlavními produkty jsou elektrická kytara,elektrická basa,bicí sady, housle, violoncella ,kontrabas a další. Existuje více než 200 druhů, které jsou převážně vyváženy do více než 100 zemí a regionů, jako je Severní Amerika,

Související produkty

Produkt byl úspěšně přidán k porovnání produktů!