Kategorie

CXAT A501 Multi Funkční Smart Auto HUD OBD Digitální Měřič Chybový Kód, Alarm, Displej

Nové

859.88 Kč

1 387.02 Kč

-38 %

Skladem

Štítky: 3 model, číslice metr, obd2 scanner, bluetooth autorádio, dlážděná gadgets, auto display hud, auto dobrý, Auto Elektronika Příslušenství, monitor pc, KUCHYNĚ.

Prosím, kontaktujte nás před nákupem produktů.

A řekněte nám, auto značky a data výroby se ujistit, že naše výrobky mohou podpořit vaše auta.

Obvykle našich výrobků, může podporovat 90% modelů automobilů po roce 2007. Prosím, nejprve potvrdit, že jste obeznámen VLASTNÍ DANĚ budete muset platit, když produkty dorazí na vaší zemi , protože existuje několik příkladů, že zákazníci NÁS OBVIŇOVAT, že jsme je nechali platit vysoké daně. Pokud jsme udělali něco předstírat ve vlastní specifikaci, by měli být potrestáni tím, že Chuzeposkle.cz a Čínský zvyk už!!!!

Zavazují OEM přizpůsobení. Minimální množství: 500 KUSŮ.

Měřič rychlosti indikace chyb Měřič Rychlosti ukazuje rychlost a skutečná rychlost podle vzorce : O ≤ Vn-VZ ≤ (V: + 10) + 4 V1 - měřič rychlosti ukazuje rychlost v km/h, V2 - skutečná rychlost v kilometrech za hodinu (km/h). Rychlost vozidla korekce je založena na 100km/h. Chyba vozidlo v nízké rychlosti stavu je důvod, proč původní vozidlo metr není lineárně zobrazí. Konkrétně, můžete se připojit do zásuvky OBD test s specializované nástroje v 4s obchodě.

Značka CXAT
Původ KN(Původu)

Napsat recenzi

CXAT A501 Multi Funkční Smart Auto HUD OBD Digitální Měřič Chybový Kód, Alarm, Displej

CXAT A501 Multi Funkční Smart Auto HUD OBD Digitální Měřič Chybový Kód, Alarm, Displej

Prosím, kontaktujte nás před nákupem produktů. A řekněte nám, auto značky a data výroby se ujistit, že naše výrobky mohou podpořit vaše auta. Obvykle našich výrobků, může podporovat 90% modelů automobilů po roce 2007. Prosím, nejprve potvrdit, že jste obeznámen VLASTNÍ DANĚ budete muset platit,

Související produkty

Produkt byl úspěšně přidán k porovnání produktů!