Kategorie

300 M Dlouhé vzdálenosti Dálkové Ovládání Učení Kódu Vysílače 433MHz 2-Klíče

Nové

150.43 Kč

158.40 Kč

-5 %

Skladem

Štítky: rf bezdrátové dálkové ovládání dlouhý dosah, dlouhý dosah dálkového ovládání, dlouho přepínač, loratap spínač, kabinet ir senzor, tv klávesnice bezdrátové dálkové ovládání, průmyslové bezdrátové dálkové ovládání jeřábu, ir pohybu, podlaha spínač, bleskové bezdrátové dálkové ovládání motocyklu.

Funkce:

1.Každý výrobek má jedinečné Výrobní Číslo Dílu označení na vnitřním obalu to dokazuje, že to byl kvalifikovaný,které zahrnují Číslo Dílu,Číslo Modelu a datum inspekce informace;

2.Pokud máte jakékoli otázky ohledně zboží,zašlete nám prosím Výrobní Číslo Dílu pro kontrolu,váš zisk bude zaručena.

3.2264 modul čipy, učení kódu, kódovat, dobrá náhrada za vaše stávající dálkové ovladače.

4.Dálkové Vzdálenost: 300 M(Teoretická hodnota),Bezdrátové technologie kódování, žádný směr, spínač může být použit, i když přes stěny,přepínání také není rušit navzájem

5.Může být aplikován na širokou aplikační oblastí, jako jsou Vozidla, centrální blokovací systémy, Garážová vrata, Elektronické brány, Elektrické spotřebiče, Autorádia, střešní okna, Vytápění, atd.

6.Před nákupem,prosím, potvrďte, zda je pracovní frekvence, typ čipu a odolnost proti vibracím vašeho vysílače jsou v souladu s našimi.

7.Má 2 kanály,se 2 klíči,lze použít jak pro 1 kanál a 2 kanály relé.

Poznámka:

1.To nemá žádné tovární nastavení,takže to nemůže být použit, když jste jej obdržel.musíte se naučit, a odkaz s původním relé/přijímač, který je také 433MHz.

2.Před nákupem,prosím, potvrďte, zda je pracovní frekvence, typ čipu a odolnost proti vibracím vašeho vysílače jsou v souladu s našimi.

3.Jak potvrdit, pokud provozní frekvence, typ čipu a odolnost proti vibracím vysílače jsou v souladu se přijímač/relé?

Připojte přijímač rady, jak dát energii,a indikátor napájení na přijímači desce se rozsvítí zeleně,stiskněte tlačítko vysílač,pokud se signální světlo na desce blikat červené světlo,znamená to, že váš vysílač je v souladu s našimi přijímači, pokud signál světlo nic dělat(ne flash) když stisknete tlačítko vysílače,to znamená, že váš vysílač nelze použít pro náš přijímač.

(Pokud váš přijímač není v mém obchodě,prosím, ujistěte se, že pokud je signální světlo na to,a pokud potvrzení metoda je stejná jako naše)

Jak propojit vysílač s přijímačem?

1. Věnujte pozornost: tento 433MHZ vysílač lze použít pouze s učením kódu znovu.ceiver, nelze použít na plovoucí kód nebo Pevný kód, přijímač

2. Na 2264 čip vysílač dálkového ovládání, výchozí hodnota odporu je 824, může odpovídat POUZE 2272 chip přijímač;

3. Při splnění výše uvedených podmínek, můžete propojit s přijímačem a používat ho podle své vlastní učení kódu, přijímač je způsob učení.

4. Pokud to stále nelze použít po spojení a zároveň splňují všechny podmínky, prosím, kontaktujte nás, budeme se snažit dát řešení na změnu odporu

Specifikace:

Barva:Šedá

Mateial: Kov+ABS Plast

Značka:

Chip: 2264

Počet klíčů: 2

Baterie: 9V

Dálkové Vzdálenost: Cca 300M

Provozní frekvence: 433MHz

Kódování: učení kódu

Provozní teplota: -10°C ~ +70°C

DIM: Přibl.150 x 40 x 25 mm/5.91 x 1.57 x 0.98 Inch (L x W x T)

Hmotnost:63g

Balení obsahuje:

1 X Vysílač (Baterie není součástí balení)

Číslo Modelu 433mhz
Certifikace CCC
Materiál Plastové
Značka Eoysncet
Funkce 433mhz
Záruka 1
Typ Položky Přepínače
Typ Přepínače Dálkové Ovládání

Napsat recenzi

300 M Dlouhé vzdálenosti Dálkové Ovládání Učení Kódu Vysílače 433MHz 2-Klíče

300 M Dlouhé vzdálenosti Dálkové Ovládání Učení Kódu Vysílače 433MHz 2-Klíče

Funkce: 1.Každý výrobek má jedinečné Výrobní Číslo Dílu označení na vnitřním obalu to dokazuje, že to byl kvalifikovaný,které zahrnují Číslo Dílu,Číslo Modelu a datum inspekce informace; 2.Pokud máte jakékoli otázky ohledně zboží,zašlete nám prosím Výrobní Číslo Dílu pro kontrolu,váš

Související produkty

Produkt byl úspěšně přidán k porovnání produktů!