Kategorie

3D dřevěné gumičky zbraň Sestavit hračka puzzle dřevěné puzzle děti vzdělávací hračky puzzle 1000 ks dřevěné hračky

Nové

129.31 Kč

Skladem

Štítky: las puzzle, barevné puzzle, 1000 kusů puzzle, velké puzzle 1000, tiger puzzle 1000pieces, pistole, dřevěné, zbraň dřevěné, 3000 dílků puzzle, módní puzzle 1000 kusů, 1000 kusů puzzle jigsaw.

Opatření:

1. Není vhodné pro děti do 3 let (včetně 3 let)!

Dejte si pozor na miseating a způsobuje udušení rizika, když děti dát malé části do úst.

2. Děti ve věku 4-7 by měly být v doprovodu dospělé osoby, nebo rodiče.

Od sestavení 3D tří-dimenzionální jigsaw puzzle model má určité požadavky na dětského montáž sílu, dovednosti, paměť, logické schopnosti a prostorovou představivost a schopnost, děti ve věku 4-7 měli používat v doprovodu dospělé osoby, nebo rodiče, hrát roli interakce rodič-dítě, aby posílily emoce

3. Všechny výrobky jsou zpracovány z přírodního dřeva

Prosím, udržujte produkt v dostatečné vzdálenosti od zdroje ohně nebo zdroje vody, aby nedošlo k způsobit nebezpečí nebo mít vliv na normální použití výrobku.

Montážní návod:

1. Správně držet barevné obrázky, balení krabice, návod a další presswork obsažené v produktu

Správně držet barevné obrázky nebo barevné boxy, flat-plane montáž ilustrace nebo 3D tří-dimenzionální montáž ilustrace obsažené v balení výrobku. Pokud jste náhodou ztratit montáž ilustrace, prosím, zeptejte se zákaznického servisu pro elektronické verzi.

2. Nespěchejte sestavit model

Po vybalení produktu balení, ne okamžitě demontovat díly na panelu, a sestavit podle následujících kroků

Krok 1:

Podívejte se pozorně na hotový výrobek diagram modelu a mají pochopení celé struktury modelu.

Krok 2:

Dal rozebrat desky v pořadí podle desek na rovině diagram k zajištění, že materiály jsou kompletní, a mají obecnou představu o tom, jaké díly jsou na každém kusu materiálů.

Krok 3:

Začnou demontovat užitečné díly na panelu, a k ničemu části mohou být vlevo na panelu. Nerozebírejte je. (Některé zbytečné části byly odečteny v procesu výroby produktu, a užitečné části mají odkaz pozic, takže nebudou ztraceny. Prosím, nebojte se o nedostatku užitečných dílů.) nechci použít hrubou sílu na demontáž proces, aby nedošlo k poškození dílů s barevnými hedvábí tisk.

Krok 4:

Dal demontované díly v různých kategorií, a dát díly se stejným nebo symetrické struktury dohromady. Druh a hromadu demontované díly podle pořadí velikosti, najít části, přesně a rychle, při montáži později.

Krok 5:

Podle obrázku montážní schéma a součásti bajonet číslo napsané na 3D tří-dimenzionální montážní schéma, 1 na 1, 2 na 2 páry, a tak dále, najít odpovídající bajonet montáž a postupujte podle krok-za-krokem odečtení tří-dimenzionální schéma. Dávejte pozor na zarovnání dvou bajonet pokyny při montáži, a neodchylují příliš mnoho, snížit třecí odpor mezi deskami, a bajonet vložení bude velmi hladký. Tak dlouho, jak si udržet trpěliví a opatrní, celý model bude magicky prezentovány ve vašich rukou!

Materiál Dřevo
Značka WONTIVE
Styl Vojenské
Věkové Rozmezí > 8 let
Varování Předcházet děti spolknutí malých
Pohlaví Unisex
Puzzle Styl 3D PUZZLE

Napsat recenzi

3D dřevěné gumičky zbraň Sestavit hračka puzzle dřevěné puzzle děti vzdělávací hračky puzzle 1000 ks dřevěné hračky

3D dřevěné gumičky zbraň Sestavit hračka puzzle dřevěné puzzle děti vzdělávací hračky puzzle 1000 ks dřevěné hračky

Opatření: 1. Není vhodné pro děti do 3 let (včetně 3 let)! Dejte si pozor na miseating a způsobuje udušení rizika, když děti dát malé části do úst. 2. Děti ve věku 4-7 by měly být v doprovodu dospělé osoby, nebo rodiče. Od sestavení 3D tří-dimenzionální jigsaw puzzle model má

Související produkty

Produkt byl úspěšně přidán k porovnání produktů!