Kategorie

3*100 g s Case Car Wash Clay Čistící Vůz Podrobně Modrá Magie Hlíny Auto Čisté Hlíny Bar Mini Ruční Auto Myčku

Nové

273.27 Kč

364.21 Kč

-24 %

Skladem

Štítky: slepá kartáč, auto čisté hlíny, auto detaily produktů recenze, elf blue magic, clay rukavice automatické čištění, lepidlo hlíny, auto podložka, kartáč kbelík umýt, clay bar, auto péče.

3ks Auto Svítí Modré Hlíny Bar s Krásnou Případě

KONEČNÝ ČISTICÍ ROZTOK

Clay Bar Velikost: 8x5x2cm

Hmotnost: 100g za kus

Množství: 3 kusy v Balení

Packaginig: Polyetylénový Sáček

Jak to použít?

Krok 1. Omyjte a osušte vaše auto důkladně odstranit co nejvíce nečistot, špíny a jiných nečistot z povrchu, jak je to možné.

Step2. Cut the clay bar do 3 kousky, aby se získat více využívat z každého baru.

Krok 3. Zmáčknout hlíny v ruce, až se stane snadno ohebný. Roll to do kuličky a vyrovnejte jej do kruhového tvaru, který je asi 3/4 palce (1.91 cm) tlusté.

Krok 4. Spray clay mazivo velkoryse přes oblast o rozměrech přibližně 2 stop (0,6 m) do 2 metrů (.61 m .61 m).

Krok 5. Posuňte hlíny a zpět jemně přes mazané oblasti použití jako malý tlak, jak je to možné. Přidávat více mazivo, pokud hlína lepí, zatímco vy se snažíte, aby se snímek. Měli byste slyšet a cítit hlína vyzvednutí nečistoty, jak to klouže po povrchu.

Krok6. Přeložte hlíny v polovině, když se to stane špinavé a hníst ho přes sebe, dokud nebudete mít čistý povrch. Ujistěte se, že zkoumat hlíny pravidelně, aby se ujistil, že to nebude vyzvednout žádné velké částice, které by mohly poškrábat vaše auto barvy, když jsi posuvné hlínu za auto je plocha.

Step7. Otřete mazivo z auto pomocí mikrovlákna čistým ručníkem. Barva by měla být hladká jako sklo. Pokud tomu tak není, jíl oblasti znovu.

Step8. Opakujte claying proces, jednu sekci v době, dokud celý vůz byl clayed. Překrytí nové oblasti s okolními oblastmi jsou již vyčištěny, aby zajistily i pokrytí a čištění.

Step9. Naneste vrstvu vosku nebo tmel, podle pokynů na obalu, aby k ochraně laku před korozí, která může tvořit v malé díry, které byly dříve plný nečistot před claying.

Speciální Funkce Lak
Původ KN(Původu)
Šířka Položky 5cm
Typ Materiálu Clay Bar
Značka AUTO CARE
Typ Položky Houby, Utěrky A Kartáče
Položka Průměr 0.0001inch
Položka Výška 2cm
Položka Délka 8cm
Hmotnost Položky 100g

Napsat recenzi

3*100 g s Case Car Wash Clay Čistící Vůz Podrobně Modrá Magie Hlíny Auto Čisté Hlíny Bar Mini Ruční Auto Myčku

3*100 g s Case Car Wash Clay Čistící Vůz Podrobně Modrá Magie Hlíny Auto Čisté Hlíny Bar Mini Ruční Auto Myčku

3ks Auto Svítí Modré Hlíny Bar s Krásnou Případě KONEČNÝ ČISTICÍ ROZTOK Clay Bar Velikost: 8x5x2cm Hmotnost: 100g za kus Množství: 3 kusy v Balení Packaginig: Polyetylénový Sáček Jak to použít? Krok 1. Omyjte a osušte vaše auto důkladně odstranit co nejvíce

Související produkty

Produkt byl úspěšně přidán k porovnání produktů!