Kategorie

Bahno z sax Jezera v 180 ml Tuba. (5 ks)

Nové

437.49 Kč

Skladem

Štítky: korek alto sax, černá alto sax, bg alto sax, alto sax transparentní, ligatury alto sax, f alto sax, Alto Saxofon, vintage alto sax, lira alto sax, c alto sax.

Doporučení pro použití:

Kurz vaginální mudroom se Skládá z 10-15 postupů, kteří tráví v den nebo 2 dny v kuse s přestávkou na 3. den. Doba trvání tohoto postupu 15-20 minut Na konci postupu, nečistoty se odstraní z pochvy, a provádět kropení minerální vody nebo dezinfekčního roztoku s teplotou 38-42 C

Rektální грязелечении Terapeutické nečistoty se pomalu vstříkne do konečníku v kolena-loketní pozici pacienta. Po zavedení tamponu, pacient je umístěn na břiše a na které se vztahuje s přikrývkou. V 10-20 min pacient se otočí na levou stranu a zůstává v této pozici až do vzhledu ostrou výzvu k defekaci (20-30 min.). Postupy jsou prováděny v jeden den, nebo 2 po sobě jdoucí dny s přestávkou na 3. den. Průběh léčby je 10-15 postupy. Na konci procesu, obecné hygienické činnosti jsou prováděny. Před každým zavedením nečistot, univerzální tip musí být mazány s tukové hmoty (vaselin, dětský krém, atd.).

Onemocnění zubů a dutiny ústní Na žvýkačky oblasti dát "bláto cigaretu"-nečistoty zabalené ve stylovém gázy ubrousku. Na čelisti mimo dát bahno dort 3-4 cm tlusté., který je potažen fólií a teplé látky po dobu 20-30 min. Po zákroku a odstranění tamponu ústa důkladně opláchněte teplou převařenou vodou. Postupy jsou prováděny denně, průběh 10-12 sezení.

Sada je : Čištěná bahna sulfidu bahno sax Jezera v trubkách 180 ml-5 ks. Univerzální tip pro intracavity použití terapeutické léčby. kompletní popis a návod k použití.

Použití Tvář
Pohlaví Unisex
Původ RU(Původu)
Typ Položky Krém
Značka Сакские грязи

Napsat recenzi

Bahno z sax Jezera v 180 ml Tuba. (5 ks)

Bahno z sax Jezera v 180 ml Tuba. (5 ks)

Doporučení pro použití: Kurz vaginální mudroom se Skládá z 10-15 postupů, kteří tráví v den nebo 2 dny v kuse s přestávkou na 3. den. Doba trvání tohoto postupu 15-20 minut Na konci postupu, nečistoty se odstraní z pochvy, a provádět kropení minerální vody nebo dezinfekčního roztoku s teplotou 38-42 C Rektální

Související produkty

Produkt byl úspěšně přidán k porovnání produktů!